top of page

KOMBUCHA NEDİR?

Kombucha yaklaşık iki bin yıl önce Asya’da doğmuş, tıpkı kefir ya da yoğurt gibi, doğal yolla fermente edilerek yapılan probiyotik, antioksidan, aminoasit, polifenol ve enzim açısından zengin, sağlık dolu, tamamen doğal baloncuklu ve lezzetli bir içecektir.

DEVAMI
Probiyotik Fermente Çay
"KENDİM İÇİN"

Kombuçça, şeker oranı oldukça düşük, yaşayan yararlı mikroorganizmalar açısından zengin, bağışıklık sistemini desteklemeye ve sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı doğal baloncuklu fermente çaydır. Tıpkı kefir ya da yoğurt gibi doğal yolla fermente edilerek yapılır. Probiyotik, antioksidan, aminoasit, polifenol ve enzim açısından oldukça zengindir. Yeşil çay ile yapıldığından antioksidan özelliği yüksektir.

Soğuk içilir. Doğal baloncukları sayesinde içinizi kıpır kıpır yapar. Lezzetiyle şaşırtır. Enerji verir. Temizler. Keyfinizi yerine getirir. Sever. Kucaklar. Dost içecektir.

Yeme düzenini değiştirmekte zorlananlar için

DETOKS PAKETİ

İlk hafta vücudunu tanıştır.

Seversen, düzenli tüketime geç.

Bağışıklık sistemini destekleyerek kilo dengeni koru!

2 Set Siparişe

%20 indirim

2 adet 6'lı paket siparişinizde %20 indirim.

Sign up for Our Newsletter

FOR SOME HEALTHY TIPS 

Go Bar Gallery

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. 

bottom of page